OndraMandik.com

Tvorba administračních rozhraní

Pro koho je tvorba administračních rozhraní určena?

Chcete mít možnost sami zveřejňovat novinky, akce nebo dokumenty na svém webu? Potřebujete sami spravovat obsah svého e-shopu? Chcete mít možnost napsat novinku pouze jednou a odeslat ji na všechny sociální sítě, weby, blogy, apod..? Nebo chcete získat podrobnou statistiku a výkazy založené na informacích z Vašich databází? V tom případě by Vám mohl pomoci software pro správu a administraci.

Co software pro administraci zahrnuje?

Tato služba Vám nabízí vytvoření aplikací, kterými budete sami ovládat Vaše aplikace, webové stránky, blogy, profily na sociálních sítích, nebo e-shopy. Tyto aplikace jsou určeny pro Vás, abyste mohli efektivněji spravovat své internetové a jiné aplikace, rychleji komunikovat s klienty a nebo například kontrolovat statistiky prodeje.

Jak probíhá realizace

Po odeslání objednávky, pomocí formuláře dole na této stránce, Vás budeme kontaktovat a pravděpodobně si domluvíme první schůzku. Na této schůzce se pokusíme zjistit, jaké systémy je pro Vás výhodné administrovat a jakou formou chcete vkládat a získávat informace. Následně administrační systémy vytvoříme a Vy je budete moci otestovat a používat.

Ceník

SlužbaObvyklé cenové rozpětí
Systém na rozesílání novinek7000 až 10000 Kč
Systém na administraci e-shopů12000 až 40000 Kč
Systém na analýzu a statistiku4000 až 17000 Kč
Administrace obsahu webu8000 až 20000 Kč

Zpět na nabídku služeb