OndraMandik.com

Kurzy a školení

Pro koho jsou kurzy určeny

Kurzy určeny především pro studenty vysokých a středních odborných škol se zaměřením na IT. Studentům nabízím pomoc při zvládnutí těžké nebo zameškané látky, při přípravě na závěrečné a státní zkoušky a také konzultace semestrálních, diplomových a bakalářských prací.

Mé kurzy mohou využít také pracovníci v oboru IT nebo firmy, které potřebují doplnit vzdělání svých zaměstnanců, revalifikaci, nebo chtějí poznat nové technologie.

Forma kurzů

V současné době nabízím tři formy výuky: E-learning, Soukromé doučování a večerní kurzy. Máte-li o kurz zájem, napište mi prosím e-mail pomocí formuláře na této stránce.

Témata kurzů

Kurzy sestavuji zásadně dle požadavků studentů. Nenabízím žádné předpřipravené balíčky, které z větší části studenti nevyužijí. Máte-li tedy zájem mé kurzy, musíte v objednávce uvést čeho byste během kurzu chtěli dosáhnout? Jakmile objednávku obdržím, budu Vás kontaktovat a snad Vám i pomohu se k tomuto cíly dostat.

Rámcové oblasti ve kterých jsem schopen Vám kurzy nabídnout jsou: Návrhové vzory, Vývoj webových aplikací, Vývoj aplikací pro mobilní telefony, Objěktově orientováné programování (Java, PHP, JavaScript, Python), Správa linuxových serverů, Databázové systémy, Tvorba a testování uživatelských rozhraní, Softwarové inženýrství, SEO a webový marketing

E-learning kurzy

E-learning je forma výuky pomocí internetové aplikace. Po objednání kurzu dostanete přístupové údaje do systému, kde můžete stahovat studijní materiály a vyplňovat testy. Jednou týdně pak zpravidla pořádáme chat, kde můžeme látku probrat. Výhodou e-learningu je, že se učíte když Vy máte náladu a nejste závislý na žádných pravidelných termínech.

Cena kurzu

Cena se pohubuje mezi 2000 až 7000 CZK za kurz. Je závislá na charakterů a rozsahu látky.

Soukromé doučovaní

Soukromé vyučování probíhá formou schůzek buď u Vás, nebo například v nějaké příjemné kavarně ve dvou nebo více lidech. Na konkrétních termínech se vždy dohodneme předem. Na těchto sezeních Vám mohu vysvětlit látku, nebo pomoci řešit těžké úkoly, které byste sami řešili několik týdnů.

Cena za hodinu

Cena se pohubuje mezi 300 až 450 CZK za hodinu podle náročnosti tématu. Na hodinu může přijít libovolný počet studentů.

Večerní kurzy a školení

Večerní kurzy jsou určeny pro větší počet posluchačů. Zpravidla zajišťuji pronájem vhodných prostor, je ale možné uspořádat školeni i přímo u Vás, například ve firmě. Lze pořádat jak pravidelná školení, tak i jednorázová, tyto kurzy však pořádám pouze odpolední, večerní nebo víkendové.

Cena kurzu

Cena se zpravidla pohubuje mezi 8000 až 20000 CZK za kurz. V závislosti na pronájmu prostor a délce kurzu.