OndraMandik.com

SEO & Webový marketing

Pro koho je služba určena?

Máte webové stránky, na které nikdo nechodí? Stěžují si Vaši klienti, že Vás nemohou na internetu najít? Pak by Vám mohla pomoci SEO (optimalizace stránek pro vyhledávače) nebo webový marketing.

Co SEO a webový marketing zahrnuje?

Tato služba zahrnuje úpravy webových stránek takovým způsobem, aby byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem je získat vyšší pozici ve výsledku hledání. To znamená, že Vaši klienti Vaše stránky naleznou na předních pozicích, když do vyhledávače zadají například zaměření Vaší firmy, nebo název služby kterou poskytujete.

V případě že pomocí SEO nedosáhneme chtěného efektu, můžeme Vám zprostředkovat internetovou kampaň, která by mohla zákazníky přilákat. Zajistíme Vám také abyste platitili pouze za skutečné návštěvníky a potenciální zákazníky.

Jak probíhá realizace

Nejprve je třeba analyzovat Váší webovou aplikaci, její pozici ve vyhledávačích a najít případné nedostatky. Následně Vám předložíme návrh řešení těchto nedostatků a buď s Vámi nebo s tvůrcem Vašeho webu se je podle jejich charakteru pokusíme napravit.

Ceník

SlužbaObvyklé cenové rozpětí
Analyza stránek600 až 1000 Kč
Řešení problémů1000 až 5000 Kč
Budování zpětných odkazů400 až 1200 Kč
Správa a údržba300 až 400 Kč / měsíc
Zprostředkování reklamních kampaní600 až 1100 Kč

Zpět na nabídku služeb