OndraMandik.com

Správa IT - Neztrácejte čas s IT a věnujte se své práci..

Pro koho je služba určena?

Nechcete se již svépomocí starat o IT? Nechcete zaměstnávat správce IT na plný úvazek? Tato služba určena pro Vás. Jedná se o outsorcing správy IT. V rámci služby Vám bude k dispozici Váš osobní externí správce IT, který za Vás bude udržovat a administrovat Vaše IT systémy, profily na sociálních sítítích apod. S asistentem můžete také konzultovat jak nákupy a investice do IT, tak i snižování nákladů.

Vy se budete moci konečně věnovat své práci a nebudete trávit hodiny a hodiny věcmi, kterými se nechcete zabývat. Postačí, když svému asistentovi řekněte, co v oblasti IT potřebuje a on se o postará.

Co správa IT zahrnuje?

Služba zahrnuje Vašeho osobního asistenta/správce IT, který je ochotný poradit nebo vyřešit libovolný problém v běžném IT provozu malé a střední firmy od výměny toneru v tiskárně až po vytvoření firemních webových stránek a jejich propagaci po internetu.

V rámci správy IT se také postará o údržbu stávajících IT aplikací a jejich administraci. V případě že na nějaký problém nebude stačit, vždy Vám bude umět zprostředkovat jeho řešení u ověřených firem. Také Vám pomůže například při výběru vhodného vybavení, programů a vyhledání cenově optimálních řešení.

Jak získat tuto službu?

Jakmile nás budete kontaktovat pomocí formuláře dole na této stránce, dohodneme se s Vámi na první schůzce. Společně pak probereme, co pro Vás můžeme udělat a stanovíme počet hodin, na který je pro Vás výhodné svého IT asistenta najmout a jakou práci od něj budete očekávat. Následně se dohodneme na způsobu placení a způsobu zadávání konkrétních úkolů.

Rámcový ceník

Cena je vždy přesně stanovena až po první schůzce individuálně podle požadavků a potřeb Vaší firmy. Uvedené ceny jsou pouze orientační, závisí na typu a náročnosti služeb, které budete vyžadovat.

SlužbaPočet hodinOdhad ceny
Správa IT20 hodin / měsíc5400 Kč / měsíc
Správa IT10 hodin / měsíc2800 Kč / měsíc
Správa IT5 hodin / měsíc1450 Kč / měsíc
Správa IT3 hodiny / měsíc900 Kč / měsíc

Nevíte kolik hodin měsíčně potřebujete? Žádný strach po první schůzce Vám s odhadem pomůžeme.

Zpět na nabídku služeb