OndraMandik.com

Testování webových, mobilních i klasických aplikací

Pro koho je testování určeno?

Nejste si jisti, zda-li Vaše webové nebo mobilní aplikace Vašim zákazníkům a uživatelům vyhovují? Máte pocit, že se ve Vašem webu se nikdo nevyzná, nebo že Vaši mobilní aplikaci nikdo nepoužívá? Potřebujete profesionálně analyzovat konkurenční aplikace? Nebo potřebujete profesionálně otestovat produkt, který chcete svým zákazníkům poskytnout? Pak Vám jistě pomůže tato služba.

Co testování zahrnuje?

Testování zahrnuje vypracování kompletní analýzy testovaného produktu odborníky na uživatelská rozrhaní a porovnání Vašich systémů s konkurencí. V případě zájmu je možné testovat i s uživateli v našich laboratořích. Výsledky analýzy Vám budeme interpretovat společně s návrhy jejich řešení.

Jak probíhá realizace?

Po odeslání objednávky, pomocí formuláře dole na této stránce, Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na konkrétní podobě testování a výstupech, které byste chtěli, aby Vám analýza poskytla. Následně provedeme testování podle charakteru zakázky a seznámíme Vás s výsledky. V případě nalezených nedostatků, Vám nabídneme možnosti řešení.

Ceník

SlužbaObvyklé cenové rozpětí
Testování použitelnosti a přehlednosti webový stránek600 až 1000 CZK
Testování e-shopů1300 až 4000 CZK
Testování mobilních aplikací500 až 3000 CZK
Testování více aplikaci v rámci firemních procesů1700 až 8000 CZK

Zpět na nabídku služeb