OndraMandik.com

Tvorba webových a mobilních aplikací

Pro koho je služba určena?

Chcete mít webové stránky, kterými se můžete chlubit? Chcete svým klientům nabídnout příjemný e-shop, nebo kvalitní mobilní aplikaci pro realizaci jejich objednávek? Chcete svým obchodním partnerům nabídnout uživatelsky příjemné webové aplikace pro vzájemnou komunikaci a obchod? Pak je tato služba určena právě pro Vás.

Co tvorba aplikací zahrnuje?

Služba zahrnuje kompletní návrh a realizaci webových a mobilních aplikací od prezentačních zakázek po systémy e-shopů, B2C, B2B apod. V rámci této služby můžete získat uživatelsky příjmené webové a mobilní aplikace a poskytnout svým zákazníkům a obchodním partnerům jak kvalitní prezentaci Vaší firmy tak i možnost s Vámi jednoduše komunikovat a obchodovat.

Jak probíhá realizace

Po odeslání objednávky, pomocí formuláře dole na této stránce, Vás budeme kontaktovat a dohodneme se na konkrétních požadavcích. Následně provádeme analýzu Vaší konkurence v oblasti, ve které pro Vás budeme navrhovat aplikace a předložíme Vám návrh našeho řešení. Po schválení našeho návrhu přistoupíme k realizaci a následnému spuštění uvedení do provozu.

Ceník

SlužbaObvyklé cenové rozpětí
Redesign webových stránek6000 až 18000 Kč
Návrh webových stránek7000 až 22000 Kč
Návrh profesionálního e-shopu15000 až 45000 Kč
Náverh mobilní aplikace4000 až 10000 Kč

Zpět na nabídku služeb